Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
18:00
Ørslev GIF (V)
Sædder IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Ørslev GIF (V)
Køge BK
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Ørslev GIF (V)
Ringsted IF
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Ørslev GIF (V)
Førslev IF
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Ørslev GIF (V)
NLA
Serie 5 - Forår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Ørslev GIF (V)
Bårse IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Ørslev GIF (V)
Havdrup Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ørslev GIF (V)
Præstø IF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ørslev GIF (V)
B. Frem
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Ørslev GIF (V)
Oversidder
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ørslev GIF (V)
Errindlev
UHT
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Ørslev GIF (V)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Ørslev GIF (V)
Store Heddinge BK
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Ørslev GIF (V)
Store Heddinge BK
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Ørslev GIF (V)
B. Frem
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ørslev GIF (V)
Østofte GIF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ørslev GIF (V)
VG Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Ørslev GIF (V)
Næstved I.F.
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Ørslev GIF (V)
NAB
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Ørslev GIF (V)
Nykøbing FC (2)
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Ørslev GIF (V)
Næstved FC 77
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Ørslev GIF (V)
Haslev FC
Serie 4B - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Ørslev GIF (V)
FC4733
Serie 5 - Forår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Ørslev GIF (V)
Karlslunde IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Ørslev GIF (V)
Store Heddinge BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Ørslev GIF (V)
Rønnebæk IF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|